+48 508 338 172   /   biuro@zlobeklazuchy.pl
Żłobek otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 17:30. Adres: ul. Wita Stwosza 32 lok. 2 02-661 Warszawa

O NAS

Żłobek ŁaZuchy powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie studentów oraz pracowników, którzy na czas rozłąki z dzieckiem chcieliby zapewnić im miejsce pełne ciepłej, rodzinnej atmosfery.

ŁaZuchy znajdują się na Mokotowie, przy ul. Wita Stwosza 32, zaledwie 250 metrów od terenu Uczelni. Pomieszczenia w żłobku są odpowiednio przystosowane do potrzeb małych dzieci. Posiadają nowe, atestowane wyposażenie, a ściany ozdabiają wykonane specjalnie dla naszych podopiecznych malunki. Wszystko po to, aby nasze Zuchy czuły się tu komfortowo i wyjątkowo.

Dzieci będą przebywały pod opieką troskliwej, wykwalifikowanej kadry z wykształceniem pedagogicznym lub pielęgniarskim, pełnej pasji i otwartości. Mała, kameralna, zróżnicowana wiekowo grupa ma na celu wspieranie rozwoju społecznego, emocjonalnego oraz intelektualnego.

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne dla każdego młodego Zucha mogą być momenty rozstania z rodzicami. Podczas tych niełatwych chwil otaczamy ich troską i zrozumieniem. Wszystkim rodzicom chcemy zapewnić komfort powrotu do pracy i nauki w poczuciu, że ich największy skarb jest szczęśliwy i zadowolony.

Nasz żłobek posiada wpis do Rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonego przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 262/Z/2015.

Zapisz swoje dziecko do żłobka

Nie zwlekaj z decyzją, ruszyły zapisy, skorzystaj z oferty.

ŁaZuchy - Niepubliczny żłobek Warszawa Mokotów

Kontakt

Telefon: +48 508 338 172
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres

ul. Wita Stwosza 32 lok.2
02 – 661 Warszawa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek:    07:30 - 17:30